Шановні односельці! Запрошуємо дітей, підлітків та дорослих, на заняття з Кіокушинкай Карате.

Що таке Кіокушинкай?

Насамперед це гартування характеру, бійцівського духу, дисципліни як у тренувальній залі, так і за її межами.

Ціль Кіокушинкай карате - виховання духовно розвинених, цілеспрямованих, фізично сильних людей. В Кіокушинкай приваблює усе: система дихальних вправ, методи фізичної підготовки, системи психологічної стійкості, самозахист, мужній вид спорту.

Методики, які адаптовані і перевірені роками дозволяють займатися даним видом карате всім бажаючим, незалежно від статі та без вікових обмежень, починаючи з 7 років.

Це чудова можливість займатися спортом усією сім'єю.

Тренування проходять у вівторок, четвер та суботу, починаючи з 20:00 у приміщенні спортивної зали Будинку Культури за адресою: с.Демидів, вул. Фастова, 3. Тренування проводить інструктор Національної Федерації Кіокушинкай України (IFK): Кожем’яка Олександр.

Додатково

Запис та довідки за телефоном: +380675097044


IFK Україна - сайт в стадії наповнення та перенесення даних

Осу!

Ще зовсім трішки і сайт заживе новим життям, сповненим цікавинками - новинами Федераціями, документацією, фотогалереєю, відеозвітами, архівними матеріалами газет, тут Ви знайдете технічні вимоги до атестації, особливості суддівства, світові новини IFK, KWU, в нас можна буде скачати векторні шиндени, канку, а також придбати спортивний інвентар та атрибутику. А поки що запрошуємо до нашої спільноти - Facebook
Ви - інструктор чи майстер нашої Федерації, Ви хочете подати інформацію про Ваш зал чи новину, внести пропозицію? Пишіть -

Зали IFK України на карті

Зали IFK України на карті

Останні статті

9-10 грудня Чемпіонат світу KWU-2017

Чемпіонат світу - 2017

Чемпіонат світу KWU-2017