Шановні друзі та батьки! Ми проводимо набір дітей (хлопчики та дівчатка) від 5 років в секцію Карате Кіокушинкай.

Тренування проводить дипломований тренер, володар чорного поясу, 1 дан, Майстер спорту України, багаторазовий Чемпіон України, переможець Міжнародного турніру професіоналів Кіокушинкай "Сила нації", призер 4-го Чемпіонату Світу 2013 року.

Що таке кіокушинкай?

В першу чергу - це виховання характеру та духу, дисципліна та прекрасна фізична підготовка.

Люди, які займаються Кіокушинкай карате зібрані, цілеспрямовані, знають ціну своїх дій та слів. Кіокугшинкай - це великий культурний пласт! До того ж, це ефективний спосіб навчитися постояти за себе, своїх близьких, тримати себе в формі, бути підтягнутим і струнким, а головне бути здоровим і сильним!

Карате - це і участь в змаганнях (від першості міста до Чемпіонатів Європи та Світу), в екзаменаційних атестаціях на різні пояси, а також участь у щорічних спортивно-оздоровчих зборах.

Врешті, як і будь-який спорт - це Коло нових хороших друзів.

Телефонуйте, пишіть, дізнавайтеся, записуйтеся

Ос!

Додатково

Адреса залу: м. Київ, вул.Лайоша Гавро, (ст.м. "Оболонь" школа №210 (спортивна зала)

Графік роботи секції: Вівторок, Четвер: 18-30, Субота: 12-00

За більш детальною інформацією, звертатися за телефоном: 063-351-21-95 - Олексенко Влад


IFK Україна - сайт в стадії наповнення та перенесення даних

Осу!

Ще зовсім трішки і сайт заживе новим життям, сповненим цікавинками - новинами Федераціями, документацією, фотогалереєю, відеозвітами, архівними матеріалами газет, тут Ви знайдете технічні вимоги до атестації, особливості суддівства, світові новини IFK, KWU, в нас можна буде скачати векторні шиндени, канку, а також придбати спортивний інвентар та атрибутику. А поки що запрошуємо до нашої спільноти - Facebook
Ви - інструктор чи майстер нашої Федерації, Ви хочете подати інформацію про Ваш зал чи новину, внести пропозицію? Пишіть -

Зали IFK України на карті

Зали IFK України на карті

Останні статті

9-10 грудня Чемпіонат світу KWU-2017

Чемпіонат світу - 2017

Чемпіонат світу KWU-2017