30 вересня 2018 року в м.Києві у спортивному спортивному залі Міжнародної Академії бойових мистецтв - Swarm Street Fighters пройшов Перший Всеукраїнський турнір з KaratePro.

Турнір зібрав команди таких версій як: Кьокусинкай, Кіокушинкай ІКО-1, Шідокан карате, рукопашний бій, Коі-Такіноборі карате. Клуб IFK СК "Комета" (м.Вишгород), під керівництвом Чорткова А. і Сергєєва В., повезли на цей турнір 2 дорослих 18+ та трьох юних 9-15 років Каратека. Встього учасників було небагато: близько 70 осіб і багато боїв закінчувалися достроково. Участь взяли команди з таких міст як: Ірпінь, Ужгород, Запоріжжя, Київ, Вишгород, Кирилівка.

Дуже виділялася високим рівнем підготовки дитячо-юнацька команда з Кирилівки Сенсея Галигіна Руслана, в минулому головного тренера по Куміте федерації Кіокушин-Кан. Уже кілька років вони практикують змішані правила і беруть активну участь у всіх можливих турнірах: ММА, Хортингу, тайського боксу, Араши карате і інших версій. Всі бійці їх команди виглядали дуже переконливо і майже всі бої вигравали достроково. У підсумку всі бійці зайняли перші місця!

Дуже непростими виявилися поєдинки для наших Каратек, оскільки хлопці вперше брали участь по таким змішаним правилам. Але все ж одне друге місце - Бойко Микола (10-11 років до 50кг) і одне третє місце (Давид) та приз за Волю до перемоги (Катану забрав наш Семпай Герасимчук Олександр, в категорії чоловіки до 80 кг), команда привезла додому!

Версія KaratePro створена Асоціацією повно-контактних видів Карате, так званого професійного, оскільки складається з змішаних правил як в ММА і UFC. Але є одне з принципових відмінностей - каратисти залишаються каратистами і проводять поєдинки в кімоно, дотримуючись етикет і традиції Карате протягом усіх змагань.

Діти і юніори додатково одягають шоломи з масками (по типу як в версії Кудо), для безпеки. Переможець виявляється в разі якщо опонент здався або в кінці підрахунком більшої кількості набраних балів. В недалекому майбутньому 17 листопада пройде Чемпіонат Запорізької області, всі бажаючі Каратеки будь-якого повно-контактного виду Карате можуть взяти участь в даній версії.
Більше відео по темі KaratePro