Зимова школа з шиханом Едді Габатулером - IFK-2022

28-30 січня 2022 року в Києві пройшла традиційна зимова школа для інструкторів та членів IFK. Цього разу був запрошений шихан Едді Габатулер, 7 Дан (Швейцарія), який поділився своїм досвідом та провів практичні семінари під час школи.

Зимова школа - IFK-2022

Українська Федерація Кьокусінкай карате, офіційний представник Міжнародної Організації Кьокусінкай карате IFK в Україні, запрошує Вас і спортсменів Вашої організації для участі в практичному семінарі шихана Едді Габатулера, 7 Дан (Швейцарія) в рамках міжнародної зимової учбово-тренувальної школи 28-30 січня 2022 року.

З 11 по 30 серпня пройшла національна літня школа IFK у Івано-Франківській області.

Школа зібрала учасників з Києва, Кривого Рогу, Чернівців, Білої Церкви, Вишгорода та Вишгородського району та була проведена з дотриманням рекомендацій МОЗ.

Турнір KWU World Youth Cup 2021

6 липня 2021 року в місті Камчія, Болгарія відбувся Кубок світу KWU з кіокушінкай карате для молоді (KWU World Youth Cup 2021). Турнір зібрав більше 400 учасників з 26 країн Світу, які боролися за перемогу в цьогорічному Кубку світу з кіокушинкай карате.

Відкритий Кубок України з Кьокусінкай карате

Запрошуємо 23 травня 2021 року до спортивного комплексу санаторію "Хвиля", де пройде Відкритий Кубок України з Кьокусінкай карате (IFK) серед дітей, юнаків, та юніорів, 10 – 17 років, у розділі «Куміте» та дітей 6 – 9 років у розділі «Показовий виступ».

Спаринговий семінар з Леваном Цінцадзе та Артуром Устяном

2-4 квітня пройшов продуктивний семінар з найкращими тренерами Грузії Леваном Цінцадзе та Артуром Устяном. Ми розглянули декілька таких важливих моментів на семінарі, як мотивація, самостійна, домашня робота, батьки і спорт, ставлення до спорту та інші.

Чемпіонат Вишгорода серед початківців та "білих поясів"

Запрошуємо 20 березня 2021 року в м.Вишгород, де пройде Чемпіонат Вишгорода з Кьокусінкай карате (IFK) серед початківців (0 кю, стаж заняття не більше 6 місяців) та "білих поясів" (10-9 кю, стаж заняття не більше 3 років) в розділі "куміте"

1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.