22-23 березня 2019 року у м. Києві буде проходити Перший відкритий чемпіонат України KWU серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок у розділі «Куміте» відбірковий для участі у Першості Європи який буде проходити 17-19 травня 2019 року у м.Берлін (Німеччина) Організатори:   KWF Ukraine: Громадська організація «Федерація Кіокусін кай України»   IFK Ukraine: Громадська організація «Національна Федерація Кьокусінкай Карате України»   KI Ukraine: Громадська організація «Всеукраїнська федерація Кіокушин-кан карате-до» Місце проведення: м.Київ, вул. Фізкультури, буд.1, корпус 5, Національного університету фізичного виховання і спорту України. Фінансові умови:Стартовий внесок з учасників становить 350,00 грн. Умови допуску до чемпіонату: До участі в змаганнях допускаються представники усіх зацікавлених федерацій Kyokushin, які є в України, у віці від 12 до 17 років зі стильовою кваліфікацією не нижче 8 кю: для організацій членів KWU (IFK, KI, KWF) без обмеження у кожній категорії; для всіх інших організацій в кількості 2 особи від організації у кожній категорії. Переможці та призери цього чемпіонату (1-3 місце) включаються до складу збірної команди України для участі у Першості Європи серед юнаків та юніорів "2nd Youth KWU Kyokushin European Championship in weight categories" який відбудеться 17-19.05.2019 у м.Берлін (Німеччина) Заявки на участь: Заявки на участь приймаються виключно від: 1)	від організацій членів KWU: заявки затверджені національним представником KWF, національним представником IFK, керівниками філій KI (Branch Chief);  2)	від усіх зацікавлених федерацій Kyokushin: заявки затверджені керівником всеукраїнської спортивної федерації яка є офіційним представником відповідної міжнародної організації.  Термін подачі попередніх заявок (додаток № 1): до 07 березня 2019 року  Разом з попередньою заявкою повинні бути надані наступні документи:  1)	додаток №1 - заявка на участь у чемпіонаті  2)	додаток №2 - інформація про суддів  3)	додаток №3 - письмовий дозвіл на участь від обох батьків додаток Увага! Без вказаних документів заявка не приймається  Термін подачі остаточних заявок - до 14 березня 2019 року Увага! Без подачі попередньої заявки - остаточна не буде прийматися. Заявки приймаються за адресою: e-mail: kwu.ukraine@gmail.com  Контактний телефон: +3 8 067 79 21 275 Правила змагань  Змагання проводяться за правилами KWU, які розміщені на офіційному сайті Судді:  Офіційний список суддів буде затверджений після суддівського семінару 22.03.2019, кожна організація яка подає заявку обов’язково забезпечує прибуття на семінар та обслуговування чемпіонату не менш 2 суддів (із основною заявкою подається додаток №2 - інформацією про суддів). Увага!  Якщо організація не забезпечує прибуття суддів на чемпіонат, то команда не допускається до участі у чемпіонаті.

22-23 березня 2019 року у м. Києві пройде Перший відкритий чемпіонат України KWU серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок у розділі «Куміте», відбірковий для участі у Першості Європи 17-19 травня у Берліні (Німеччина)

Чемпіонат Києва, Пуща Водиця

23 лютого в спорткомплексі УТОГ у Пущі Водиці відбудеться Відкритй Чемпіонат Київа з Кьокусінкай Карате (IFK) серед дітей, юніорів 10-17 років, ветеранів 35 років + та дорослиx чоловіків та жінок 18 років + в розділі «Куміте».

Майстер клас Д.Савельєва (РФ), 3 дан

8-10 лютого 2019 року запрошуємо Вас і спортсменів Вашої організації для участі у майстер-класі з «Куміте» Кьокусінкай карате під керівництвом Заслуженого майстра спорту, Чемпіона Світу за версіями IFK та KWU – сенсея Савельєва Дмитра, 3 Дан.

2019 ударів в "Кометі"

30 грудня СК "Комета" м.Вишгород провели традиційні 2019 ударів Цукі! У тренуванні взяли участь близько 40 осіб і провідні тренера клубу.

IFK на турнірі пам'яті Віталія Кушнірика

22 грудня 2018 р в Тернополі пройшов 10-й всеукраїнський турнір пам'яті шихана Віталія Кушнірика серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих в розділі "куміте".

Відкритий Чемпіонат міста Вишгород з кіокушин карате (IFK)

15.12.2018 було проведено Відкритий Чемпіонат міста Вишгород з кіокушин карате (IFK) серед дітей та дорослих початківців у розділі «Куміте». В турнірі взяли участь 240 спортсменів із різних регіонів України.

Зимова школа IFK - 2019

Українська Федерація Кьокусінкай карате офіційний представник Міжнародної Організації Кьокусінкай карате IFK в Україні, запрошує Вас і спортсменів Вашої організації для участі в зимовій учбово-тренувальній школі з Кьокусінкай карате з 25 січня по 27 січня 2019 року.

KWU-2018, м.Варна

Ось і пройшли Чемпіонати Світу та Європи з Кіокушинкай карате KWU в Болгарії, м.Варна, 7-9 грудня. Збірна команда України зайняла 4-те загальнокомандне місце в Світі серед збірних команд дітей та юніорів!

Сьогодні збірна команда федерації IFK Кьокусінкай карате України вирушила до м.Варна (Болгарія) на Чемпіонат Світу серед дітей та юніорів, а також Чемпіонат Європи серед дорослих та ветеранів з Кіокушин карате за версією KWU!

15.12.2018 року відбудеться Відкритий Чемпіонаті м.Вишгород з Кьокусінкай карате (IFK) серед дітей та юнаків початківців 6-17 років (від 0 до 9 Кю включно) та дорослих початківців 18 років + (від 0 до 7 Кю включно).

ОСТАННІ ЗМІНИ

7-9 грудня Чемпіонат світу KWU-2018

Чемпіонат світу - 2017

Чемпіонат світу KWU-2017