19-20 листопада 2021 р. у м. Краків (Польща) пройшов 3-й чемпіонат Світу (KWF) серед юнаків, юніорів та дорослих у розділі "куміте" та "ката" – The 3rd KWF World Championship.

У чемпіонаті взяли участь 684 спортсмени з 32 країн. Оскільки чемпіонат був відкритим, Україну на чемпіонаті представляли збірні команди кількох федерацій кіокушин карате, в тому числі і IFK.

За підсумками двох днів чемпіонату, українські спортсмени вибороли 40 медалей (11 золотих, 11 срібних, 18 бронзових) та посіла перше командне місце у підсумковому заліку турніру. Друге місце посіла Польща, виборовши 32 медалі (5/7/20) і третє місце в Іспанії – 14 медалей (5/3/6).

Вітаємо нашу каратеку Татаурову Катерину з почесним 2 місцем! Катерина провела 4 бої з представницями Болгарії, Нідерландів, Польщі, а у фіналі поступилася українці Анастасія Давиденко (KWF) рішенням суддів. Дякуємо тренерському штабу за висококваліфіковану роботу, віру та підтримку батьків та друзів!

1-3 квітня 2022