28-30 січня 2022 року в Києві пройшла традиційна зимова школа для інструкторів та членів IFK. Цього разу був запрошений шихан Едді Габатулер, 7 Дан (Швейцарія), який поділився своїм досвідом та провів практичні семінари під час школи.

Збори були організовані для більш ніж спортсменів національними представниками IFK в Україні: шиханом Олегом Середою, сенсеєм Баленко Віктором та сенсеєм Чертковим Олександром.

Розпочалися збори із семінару з "чорними поясами", інструкторами Федерації. Великий акцент на семінарах був поставленний на кіхон, базовій техніці та його практичному використанні.

Шихан Едді Габатулер почесно вручив міжнародні сертифікати шихану Середі Олегу про присвоєння 6 дану та сенсею Баленку Віктору про присвоєння 4 дану.

В неділю під керівництвом шихана Едді Габатулера та шихана Середи Олега було проведено багатогодинний кю і дан-тест. Відзначимо успішне складання атестації для Крикуна Володимира (1 дан), Скородіда Олександра та Куцого Миколи, які отримали ступінь 1 кю.1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.