25.02.2018 пройшов відкритий відбірковий міжнародний Чемпіонат Києва з Кьокусінкай Карате, IFK та Чемпіонат Київського клубу "УчіДеші".

Змагання зібрали кращих 350 спортсменів з багатьох регіонів України, та інших держав, Грузії та Белорусі. Чемпіонат був одночасно відбірковим на Чемпіонат Європи серед дітей віком 10 років "+" та дорослих, який вібудеться 7-9 квітня 2018 року у Єревані, Вірменія. Вишгородський культурно-оздоровчий клуб "Комета" виставив на ці змагання 30 своїх вихованців від 6 до 17 років та дорослих 18 р.+

Загальний залік нашої команди - 1-ше КОМАНДНЕ МІСЦЕ серед всіх присутніх команд (більше 20-ти) !!! Також троє "Кометівців" вибороли право представляти наше місто і Україну на Чемпіонаті Європи увійшовши до збірної України ! Це Вініченко Дмитро, який посів перше місце, зустрівшись у фінальному поєдинку с чинним Чемпіоном Європи з Грузії та впевнено перемігши його з оцінкою "Вадзарі" (категорія хлопці 14-15 років до 55 кг) , та наші дівчата: Татаурова Катерина - 2 місце (12-13 років до 45кг) та Прилуцька Анастасія - 2 місце (12-13 років 50 кг +).

Пройдено великий Шлях бійцями, проведена велика тренерська робота: Сенсеєм Соколовським Юрієм, 4 Дан та Семпаєм Чертковим Олександром, 2 Дан, витрачено багато сил, часу та власних коштів, щоб зробити цей результат! Тепер попереду Чемпіонат Європи у Вірменії! Але чи поїдуть наші юні Вишгородці на нього на разі не відомо, бо поїздка ця не із дешевих. Тому запрошуємо до співпраці спонсорів, міценатів та Вишгородську владу, допомогти нашій команді у вирішенні цього питання.

Для підтримки та допомоги в організації даної поїздки, тел. для довідок: (067) 896-10-27. Керівник клубу Чертков Олександр. Осу!!!Окрема подяка фотографу Винниченко Анастасії за надані матеріали!