На "Кубку Європи" (Куодокіокушин Карате), який відбувся в м.Полтава 14 квітня, від СК "Учідеші" виступали два бійця: Швець Олександр і Давиденко Ясна.

У Саші в категорії було 20 чоловік. У першому бою він отримав перемогу за рішенням суддів. Другий бій Олександр провів також гідно, але через тонкощі правил даної федерації (зараховувалися легкі торкання "маваші") Саша програв. Можна було довго доводити суддям свою правоту, але як говориться - ми це вже проходили, - розвиваємося і йдемо далі! Для Саші і для нас це величезна перемога - так як він погодився виступати на даний турнір єдиний зі своєї групи на карате.

А що ж з Ясни? У нашій розумнички перше місце! Вітаємо наше золотце з Перемогою! Ясна гідно провела три бої. У перших двох боях вона достроково здобула перемогу "Іппон" (чиста перемога). Фінальний бій виявився складнішим. Здавалося б, у суперниці білий пояс, але вона так добре працювала ногами і судячи з того, що Саша Швець до цього програв легкими дотиками "маваші", нам всім дуже довелося понервувати. У фіналі після закінчення другого раунду три прапорці були в строну Ясни!

І звичайно ж окремі привітання Черпак Тані! Ця юна дівчинка сьогодні може пишатися не тільки відмінним навчанням в школі, а й своєю першою ученицею - чемпіонкою Києва і вже чемпіонкою "Кубка Європи" Давиденко Ясною!

Також особлива подяка мамам Саші і Ясни. Олена і Лариса, ви - справжня підтримка для ваших дітей!

Гончарук Євгеній, директор СК "Учидеші", 2 дан