6 липня 2021 року в місті Камчія, Болгарія відбувся Кубок світу KWU з кіокушінкай карате для молоді (KWU World Youth Cup 2021). Турнір зібрав більше 400 учасників з 26 країн Світу, які боролися за перемогу в цьогорічному Кубку світу з кіокушинкай карате.

Команда України гідно виступила на Кубку Світу та посіла 4 командне місце. Від нашої Країни до 15-го Міжнародного літнього табору кіокушин у Камчії, під час якого і відбувався Кубок, приїхали 69 спортсменів і велика команда тренерів й суддів. 11 переможців Кубку світу KWU підняли прапор України на почесному п’єдесталі!

Представниця українського IFK Катерина Татаурова виборола 1 місце, перемігши представниць Туреччини, РФ та Німеччини. Також Катерина стала володаркою ще одиного Кубку - за найкращу техніку на Кубку Світу!

Щиро вітаємо Катерину Татаурову, а також її тренерів та наставників з великою перемогою. Бажаємо титулованій спортсменці подальших успіхів на всеукраїнській та світовій аренах. Катерина для всіх нас вкотре стала яскравим прикладом втілення мрій в реальність. Вона доводить, що в житті все є можливим, якщо докласти зусилля, завзяття та бажання!

«Славетна Україна і славетний Вишгород можуть пишатись такою Українкою, Громадянкою, Воїном! Це доводить, що Україна є колискою, в якій народжувались найкращі Воїни, а Вишгород є серцем, з якого походить наша Нація! Вітаємо Чемпіонку! Дякуємо тренерам і Вчителям - це ваша слава!», - зауважив, вітаючи Катерину, її батько, Іван Татауров.