Киянка Анна Іздебська знову довела, що вона одна з найкращих каратисток світу!

Зовсім нещодавно наша спортсменка здобула для України золото на І Чемпіонаті Європи з кіокушин карате WKB, який проходив у м. Жешув (Польща). Але на цьому досягнення киянки, вихованки клубу “Тенно Доджо” не завершились.

9-10 грудня 2017 року в м.Єкатиринбург (Росія) відбувся ІІІ Чемпіонат Світу з кіокушин карате KWU серед чоловіків та жінок (3rd KWU World championship), де виборювали перемогу 242 спорсмена з 48 країн світу. Наша спортсменка завзято боролася і йшла до перемоги залишивше позаду Німеччину, Польщу, Росію та виборола собі місце у фіналі.

У фінальному поєдинку з досвідченою суперницею 37-річною Diana Maciute (Литва), Анна посіла 2 місце в категорії - до 55кг.

Управління молоді та спорту м. Києва вітає нашу спортсменку та її тренера-викладача Трофімця Сергія Володимировича з фантастичним виступом на світовій арені!


Додатково:

Першоджерело: Управління молоді та спорту ДОНМС м.Києва

Усі відео боїв української збірної на каналі Youtube


IFK Україна - сайт в стадії наповнення та перенесення даних

Осу!

Ще зовсім трішки і сайт заживе новим життям, сповненим цікавинками - новинами Федераціями, документацією, фотогалереєю, відеозвітами, архівними матеріалами газет, тут Ви знайдете технічні вимоги до атестації, особливості суддівства, світові новини IFK, KWU, в нас можна буде скачати векторні шиндени, канку, а також придбати спортивний інвентар та атрибутику. А поки що запрошуємо до нашої спільноти - Facebook
Ви - інструктор чи майстер нашої Федерації, Ви хочете подати інформацію про Ваш зал чи новину, внести пропозицію? Пишіть -

Останні статті

9-10 грудня Чемпіонат світу KWU-2017

Чемпіонат світу - 2017

Чемпіонат світу KWU-2017