3 і 4 грудня в Москві пройде Перший відкритий Чемпіонат світу Всесвітнього Союзу Кіокушин (Kyokushin World Union, KWU) серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок з куміте.

Чемпіонат є першим офіційним турніром Всесвітнього Союзу Кіокушин, заснованого 12 жовтня 2011 року і об'єднав 3 найбільші міжнародні організації карате Кіокушин: Міжнародну організацію карате-до кіокушинкай (KI), Міжнародну федерацію карате (IFK), Всесвітню федерацію Кіокушин-кан (KWF).

У Першості беруть участь найсильніші спортсмени національних організацій - членів міжнародних організацій Кіокушин, які об'єдналися у Всесвітній Союз Кіокушин, а також інших. За кількістю команд, які прибудуть приблизно з 40 країн світу, і за складом учасників - близько 500 найсильніших юних спортсменів - Першість світу є безпрецедентною. Це гарантує величезну спортивну конкуренцію і красу поєдинків.

Для участі в змаганнях в Москву в якості почесних гостей прибудуть легендарні майстри карате, з іменами яких безпосередньо пов'язана слава Кіокушин: президент Міжнародної організації карате-до Кіокушин-кан (KI) Хацуо Рояма (Японія), президент Всесвітньої федерації Кіокушин (KWF) Люк Холландер (Голландія), члени Президії Міжнародної федерації карате (IFK) Девід Піктхолл і Лайем Ківені (Англія) та інші.

1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.