21 вересня 2013р. в невеликому і славному містечку Очаків (Миколаївська область) пройшов 2 Етап Кубка України і Чемпіонат міста Очаків по кіокушинкан карате.

У змаганнях взяли участь спортсмени з різних Федерацій кіокушин карате і різних куточків України. Також турнір відвідали гості з Росії, з міста Володимир.

Незважаючи на невелику кількість учасників, а їх було близько 220, турнір вийшов дуже цікавим і якісним в плані поєдинків.

Серед учасників турніру були і ті, кому скоро доведеться виступати на Чемпіонаті Світу, який пройде в період з 5 по 6 жовтня в місті Софія (Болгарія).

Кубок України відразу стартував поєдинками серед чоловіків. На всіх турнірах ця вікова категорія завжди привертає велику кількість глядачів і уболівальників. В цей день на татамі виходили як досвідчені бійці, які давно виступають в цій категорії, так і ті, хто не так давно перейшов в категорію 18+.

Бійці абсолютно всіх вікових категорій показували відмінні поєдинки. Юніори та діти так само не поступалися своїм старшим товаришам і порадували уболівальників гарними боями.

Федерацію IFK представляли 11 спортсменів.

  1. Терещенко Ігор, Романенко Максим, Шабатін Міша, Оксин Наташа завоювали 1-е місця
  2. Сокур Андрій, Коваленко Микита, Павлюк Наташа - 2-е місця.

Висловлюємо подяку всім командам і їх тренерам за те, що приїхали на турнір, а так само людям які допомогли організувати дані змагання, зокрема Гішку В.В. (М.Миколаїв).Переглянути бої Чемпіонату на каналі oddessitФотографії та матеріали з ресурсу www.kyokushinkarate.com.ua1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.