17 грудня в Тернополі пройшов відкритий чемпіонат України (ВФКК) серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат і чоловіків та Всеукраїнський турнір пам'яті шихана Кушнірика Віталія Богдановича серед дітей 6-7, 8-9 років в розділі куміте.

У змаганнях взяли участь федерації Кіокушинкан (ВФКК), IFK, Кіокушин Будокан, Шінкіокушінкай, ІКО Мацушима.

Всього на татамі вийшло понад 300 спортсменів. Від ВФКК активну участь взяли Одеська обл., Київська обл, Київ, Тернопільська обл, Львівська обл, Закарпатська обл. Будокан представляла сильна команда з Дніпропетровська, IFK з Вишгорода, Шінкіокушін представляли Ірпінь і Хмельницький, м.Славута привезли відмінну команду.

Турніри стали доброю школою для молодих Каратек, які отримали новий досвід в куміте, а також демонстрацією рівня майстерності вже досвідчених бійців. Як зазначив президент ВФКК сенсей Борис Гладкий, головне, що кожен спортсмен, пройшовши випробування поєдинком, зробив ще один важливий крок на шляху кіокушин карате.

Також 16 грудня в рамках змагань пройшов суддівський семінар під керівництвом сенсея Чунгіна М.П. За його результатами, а також за результатами суддівства на чемпіонаті буде сформована команда суддів ВФКК для суддівства в турнірах національного та міжнародного рівня.

Окрема подяка організаторам змагань під керівництвом Чубатої Тетяни - Керівника Тернопільської обласної федерації кіокушин-кан карате. Завдяки їх зусиллям турніри пройшли на високому організаційному рівні.

Вітаємо Чемпіонів і призерів СК "Комета" м.Вишгород, Чемпіонату України і Всеукраїнського турніру пам'яті В.Кушніріка в Тернополі 17.12.2017 року! Також Сергєєв Володимир завоював кубок за кращу техніку на Чемпіонаті!


Додатково:

Першоджерело: www.kyokushinkarate.com.ua


IFK Україна - сайт в стадії наповнення та перенесення даних

Осу!

Ще зовсім трішки і сайт заживе новим життям, сповненим цікавинками - новинами Федераціями, документацією, фотогалереєю, відеозвітами, архівними матеріалами газет, тут Ви знайдете технічні вимоги до атестації, особливості суддівства, світові новини IFK, KWU, в нас можна буде скачати векторні шиндени, канку, а також придбати спортивний інвентар та атрибутику. А поки що запрошуємо до нашої спільноти - Facebook
Ви - інструктор чи майстер нашої Федерації, Ви хочете подати інформацію про Ваш зал чи новину, внести пропозицію? Пишіть -

Останні статті

9-10 грудня Чемпіонат світу KWU-2017

Чемпіонат світу - 2017

Чемпіонат світу KWU-2017