З 11 по 30 серпня цього року поблизу містечка Долина відбулися традиційні літні сбори IFK.

Прикарпаття гостинно прийняло більше 140 бійців з усієї України. Мальовничі краєвиди, чисте повітря, п'ятиразове харчування, охайна територія лікувально-оздоровчого табору "Дружба", прибрані котеджі та майже вже рідні номери зустрічають спортсменів вже третій рік поспіль.

Тренування проходили тричі на день під пильним керівництвом та наглядом шихана Середи Олега Анатолійовича.

Зазвичай, ранкову пробіжку проводив сенпай Макаренко Роман, зарядку та розминку - сенпай Чертков Олександр та сенпай Трофимець Сергій. Денне тренування по ката проводив шихан Середа Олег Анатолійович, якому допомагав контролювати правильність виконання учнями сенсей Хмель Марек. Вечірні силові та динамічні тренування проходили в окремих групах для дітей, збірної України, новачків та ветеранів.Тут своїми знаннями та навичками ділилися сенсей Соколовський Юрій, сенпаї Баленко Віктор, Кожем'яка Олексій, Селецький Володимир та інші.

Крім спортивної складової, варто відзначити і культурний відпочинок: на березі річки Свіча, екскурсіями містами Долина, Трускавець, Дрогобич, Івано-Франківськ, трекінги по Карпатам та на озеро Синевир, святкування Яблучного Спасу, Дня Незалежності.

27 серпня було проведено атестацію, по результатам якої каратеки отримали учнівські ступені.

Також візначимо, що атестацію на 1 дан успішно склали Сокур Андрій і Єгоров Олексій. Щирі вітання з високими здобутками!

Підсумком зборів стали традиційні ігри самураїв та показові виступи старших учнів.

Організація Літньої школи пройшла на високому якісному рівні, за що висловлюємо подяку усім її організаторам та учасникам.

Осу!1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.