У період з 9 по 11 лютого 2018 року в Києві пройшла Зимова школа під керівництвом Віце-президента IFK Шихана Девіда Піктхолла, 7 дан (David Pickthall) приурочена до 25-ти річчя ГО "Національна Федерація Кьокусінкай карате України".

Збори були організовані національним представником IFK в Україні шиханом Олегом Середою.

На семінар приїхали близько 120 спортсменів. У зборах змогли взяти участь тільки представники IFK України.

Крім спортсменів з України, збори відвідали гості з Польщі в особі Президента Польської федерації Кьокусінкай IFK Яна Ваца (Jan Wac), Шихана Дмитра Алехновича (Президент Білоруської Національної федерації IFK), а також гості з Великобританії Шихан Ендрю Тьорнер (Andrew Turner) і Шихан Девід Піктхолл (David Pickthall).

Перше тренування провів Шихан Алехнович Дмитро, і присвятив її тому, як тіло працювати у виконанні технічних дій. Більш детально зупинився на роботі стегон і плечей при виконанні ударів, блоків і на те, як вони повинні працювати в ката і куміте.

Велика частина зборів була присвячена кіхон і ката, і тільки одне тренування була присвячена куміте. За словами Шихана Піктхолла, це було зроблено для того, щоб перевірити знання та рівень спортсменів, тим більше, що у багатьох попереду був іспит.

Учасники школи були розділені на 2 групи, в п'ятницю і суботу заняття проводилися для спортсменів від 8 кю і вище, а в неділю провели тренування для новачків.

Відразу після другого тренування, Шихан Піткхолл провів кю і дан-тест, який тривав близько 6 годин. На атестації були присутні близько 40 спортсменів, трьом з них належало пройти дан-тест.

Іспит проходив під дуже пильною увагою гостей з Англії, які постійно ходили між рядами і робили помітки в екзаменаційному протоколі.

Після іспиту Шихан Середа та Шихан Піткхолл підвели підсумки і розбирали помилки які були допущені учнями. Обговорення тривало кілька годин.

В цілому, Шихан Олег Середа та Шихан Девід Піткхолл відзначили хорошу підготовку спортсменів, особливо фізичні дані, і підбиваючи підсумки зборів залишилися задоволені тим, як пройшла школа і її рівнем.

Вітаємо із появою нового сенсея Федерації - Макаренка Романа (3 дан), 2 дан отримали Олексенко Владислав та Кожем'яка Олексій.


Додатково

Першоджерело та надані ресурси www.kyokushinkarate.com.ua


1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.