14 листопада 2015 року в м.Софія (Болгарія) пройшов відкритий Кубок ханші Стіва Арнейла з Кіокушинкай карате (Open International Tournament for "The Cup of Hanshi") за версією IFK серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих чоловіків і жінок в розділі «Куміте».

Поїздку збірної України на даний турнір організував Національний представник IFK в Україні - Шихан Олег Середа (Київ), 5 Дан і Баленко Віктор 2 Дан (Київ), який також виступив в ролі рефері від України.

Україну на цьому турнірі представляли клуби: Київська федерація Кьокусинкай IFK карате, - 2 учасники, Київський клуб «Тенно-Додзьо» - 7 учасників (керівник Трофимець Сергій), Вишгородський клуб «Комета» - 3 учасники (керівник клубу і президент Київської обласної федерації - Чертков Олександр, 2 Дан), м.Мукачево - 4 учасника (керівник Капура Ігор, 3 Дан). Загалом, в Кубку ханші взяли участь 197 спортсменів з 12 країн.

Ханші Стів Арнейл, володар 10-го Дану - президент міжнародної федерації IFK, сам особисто вручав нагороди всім призерам змагань, а на наступний день провів традиційне тренування для старших поясів і інструкторів.

Збірна України за результатами змагань поклала в свою скарбничку 14 нагород різного ґатунку, діти, які посіли перші місця, крім кубків і медалей, отримали від організаторів по комплекту Кімоно, а Іздебська Анна ставши Чемпіонкою, також виграла грошовий призовий фонд, який розігрувався між усіма дорослими учасниками старших 18 років.

Володарями Кубка ханші Стіва Арнейла, завоювавши перші місця, стали:

 • Іздебська Анна (жінки до 60 кг, Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофимець Сергій).
 • Ялагузян Богдан (юніори 16-17 років 75кг + абсолютна, Вишгородський клуб «Комета» - керівник Чертков Олександр, тренери: Чертков Олександр і Соколовський Юрій).
 • Якубовська Тетяна (юніорки 14-15 років 55кг + абсолютна, Вишгородський клуб «Комета» - керівник Чертков Олександр, тренер - Соколовський Юрій).
 • Перетятько Дарія (юніорки 16-17 років до 58 кг м Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофимець Сергій).

Срібними призерами стали:

 • Сокур Андрій (юніори 16-17 років до 68кг, Київ IFK, тренер Середа Олег)
 • Колодач Яна (дівчата 10-11 років до 35 кг м.Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофімець Сергій).
 • Бондар Артур (хлопчики 8-9 років до 35 кг м.Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофимець Сергій).
 • Лавриненко Тимофій (хлопчики 12-13 років до 45 кг м.Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофимець Сергій).
 • Сабов Домініка (дівчата 12-13 років 50 кг + абсолютна м.Мукачево, клуб «Тріумф» - керівник і тренер - Капура Ігор).
 • Сабов Шандор (хлопчики 10-11 років до 30 кг м.Мукачево, клуб «Тріумф» - керівник і тренер - Капура Ігор).

Бронзові нагороди вибороли:

 • Виниченко Дмитро (12-13 років до 40кг, клуб «Комета», м Вишгород керівник - Чертков Олександр, тренери Чертков Олександр і Соколовський Юрій).
 • Василенко Євген (хлопчики 10-11 років до 40 кг м.Київ, клуб «Тенно-Додзьо» - керівник і тренер - Трофимець Сергій).
 • Котубей Юрій (юніори 16-17 років до 68 кг м.Мукачево, клуб «Тріумф» - керівник і тренер - Капура Ігор).
 • Бенкев Кіра (дівчата 8-9 років до 30 кг м.Мукачево, клуб «Тріумф» - керівник і тренер - Капура Ігор).

Організаторами змагань також відзначений високий професійний рівень суддівства Баленка Віктора, 2 Дан.

На даному Кубку ханші основну конкуренцію нашим спортсменам склали команди з Болгарії Кіокушин-кан і Ірану IFK. Але, не дивлячись на високу конкуренцію, Україна показала один з найвищих результатів з присутніх команд, а також наскільки високий потенціал у наших спортсменів.

Вітаємо Всіх наших бійців, керівників клубів, тренерів з гідним представленням України на міжнародній арені.

Висловлюємо щиру подяку батькам наших спортсменів, національному представнику IFK в Україні шихану Олегу Середі та спонсору, міжнародному взаємною фонду «Меркурій» за надану форму з символікою (футболки і шапки) для всієї команди.

З повагою збірна команда України. Осу!


Джерело статті та фото: www.kyokushinkarate.com.ua
1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.