8 лютого 2014 року в спортивний комплекс НТУУ «КПІ» м. Київ відбувся Відкритий чемпіонат м.Києва з кіокусін карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

За результатами змагань було присвоєно звання «Кандидат в майстри спорту України» двом учасникам у вагових категоріях:

  • Чоловіки 18-35 років до 80 кг – Гладкий Вадим (м.Київ)
  • Жінки 18-35 років до 60 кг – Іздебська Анна (м.Київ)

Результати турніру:

Хлопці 8-9 років

вагова категорія до 25 кг

  1. Букур Максим (Миколаїв, Гішко В.)
  2. Обертинський Єгор (Бровари, Гаврилюк А.)
  3. Рамакі Давід (Бровари, Горбік О.)

вагова категорія до 30 кг

  1. Стрілець Дмитро (Ірпінь, Петренко І.)
  2. Друцький Максим (Ірпінь, Петренко І.)
  3. Лях Артур (Тетіїв, Красилівський В.)

вагова категорія до 35 кг

  1. Прокопчук Назар (Бровари, Гаврилюк А.)
  2. Кузавко Олександр (Бровари, Птіцин Д.)
  3. Баклицький Гліб (Ірпінь, Петренко І.)

вагова категорія понад 35 кг

  1. Опалюк Дмитро (Ірпінь, Петренко І.)
  2. Усов Іван (Ірпінь, Петренко І.)
  3. Петренко Дмитро (Бровари, Птіцин Д.)

Хлопці 10-11 років

вагова категорія до 30 кг

  1. Петрусь Микола (Київ, Лавзюк Ю.)
  2. Козодій Вадим (Броди, Чунгін М.)

вагова категорія до 35 кг

  1. Лавриненко Тимофій (Київ, Трофімець С.)
  2. Дубінко Андрій (Ірпінь, Петренко І.)
  3. Кучерявий Андрій (Бровари, Горбік О.)

вагова категорія до 40 кг

  1. Каретніков Микита (Бровари, Птіцин Д.)
  2. Денисенко Андрій (Бровари, Гаврилюк А.)
  3. Кузьменко Сергій (Київ, Трофімець С.)

вагова категорія понад 40 кг

  1. Кукса Олексій (Бровари, Птіцин Д.)
  2. Свістунов Андрій (Київ, Гладкий Б.)
  3. Анастас’єв Олексій (Київ, Лабзюк Ю.)

Хлопці 12-13 років

вагова категорія до 40 кг

  1. Мандалина Павло (Ірпінь, Петренко І.)
  2. Войтенко Гліб (Ірпінь, Петренко І.)
  3. Макарчук Артем (Бровари, Горбік О.)

вагова категорія до 45 кг

  1. Остринський Микита (Бровари, Горбік О.)
  2. Зайченко Юрій (Київ, Середа О.)
  3. Мельник Олександр (Бровари, Птіцин Д.)

вагова категорія до 50 кг

  1. Патрушев Антон (Бровари, Горбік О.)
  2. Маслюк Артем (Київ, Кривицький Р.)
  3. Жовнірський Андрій (Київ, Макаренко Р.)

вагова категорія понад 50 кг

  1. Толочко Владислав (Бровари, Горбік О.)
  2. Самойлов Євген (Бровари, Гаврилюк А.)
  3. Веклич Артем (Київ, Бурлуцький О.)

Хлопці 14-15 років

вагова категорія до 55 кг

  1. Бондар Олег (Вишгород, Чертков О.)
  2. Тримаруш Арсеній (Вишгород, Чертков О.)
  3. Тимченко Микола (Київ, Кривицький Р.)

вагова категорія до 60 кг

  1. Рибальченко Павло (Київ, Середа О.)
  2. Паждема Андрій (Вишгород, Чертков О.)
  3. Лісовий Олександр (Тетіїв, Красилівський В.)

вагова категорія понад 60 кг

  1. Науменко Ярослав (Бровари, Горбік О.)
  2. Парфенюк Данило (Київ, Бурлуцький О.)
  3. Шабатін Михайло (Київ, Макаренко Р.)

Юніори 16-17 років

вагова категорія до 65 кг

  1. Романенко Максим (Київ, Макаренко Р.)
  2. Краснюк Ілля (Київ, Бурлуцький О.)
  3. Сергеєв Володимир (Вишгород, Чертков О.)

вагова категорія до 70 кг

  1. Конош Євген (Бровари, Гаврилюк А.)
  2. Каплан Михайло (Київ, Макаренко Р.)
  3. Жигайло Віктор (Київ, Гладкий Б.)

вагова категорія понад 70 кг

  1. Гішко Андрій (Миколаїв, Гішко В.)
  2. Короленко Володимир (Київ, Середа О.)
  3. Газовський Тимур (Донецьк, Раджабов Г.)

Чоловіки 18-35 років

вагова категорія до 70 кг

  1. Олексенко Владислав (Київ, Середа О.)
  2. Тамаров Анатолій (Донецьк, Лук’янчиков С.)
  3. Лозовий Василь (Крим, П’ятаченко С.)

вагова категорія до 80 кг

  1. Гладкий Вадим (Київ, Гладкий Б.)
  2. Куніцин Іван (Київ, Бурлуцький О.)
  3. Сергієнко Ілля (Вишгород, Погорєлов М.)

вагова категорія понад 80 кг

  1. Дрьомін Данило (Донецьк, Лук’янчиков С.)
  2. Сітар Андрій (Донецьк, Лук’янчиков С.)
  3. Конопліцький Максим (Київ, Гладкий Б.)

Дівчата 8-9 років

вагова категорія до 30 кг

  1. Татаурова Катерина (Бровари, Гаврилюк А.)
  2. Парошина Ярослава (Бровари, Горбік О.)
  3. Шамігулова Аліса (Бровари, Гаврилюк А.)

Дівчата 10-11 років

вагова категорія до 30 кг

  1. Колодач Яна (Київ, Трофімець С.)
  2. Коваленко Аліна (Київ, Піддубецький В.)
  3. Сливінська Мар’яна (Івано-Франківськ, Гаврилишин М.)

вагова категорія до 35 кг

  1. Кухар Діана (Ірпінь, Петренко І.)
  2. Калашнік Руслана (Тетіїв, Красилівський В.)
  3. Колодач Яна (Київ, Трофімець С.)

Дівчата 12-13 років

вагова категорія понад 45 кг

  1. Мартиненко Ольга (Ірпінь, Петренко І.)
  2. Оксінь Наталя (Київ, Макаренко Р.)
  3. Шинкарьова Катерина (Київ, Рудков М.)

Дівчата 14-15 років

вагова категорія до 55 кг

  1. Антоненко Олександра (Бровари, Гаврилюк А.)
  2. Савенко Анастасія (Київ, Бурлуцький О.)
  3. Вакуленко Анастасія (Київ, Бурлуцький О.)

вагова категорія понад 55 кг

  1. Павлюк Наталя (Київ, Макаренко Р.)
  2. Напрєєнко Єлизавета (Київ, Кривицький Р.)
  3. Іщук Вікторія (Бровари, Гаврилюк А.)

Жінки 18-35 років

вагова категорія до 60 кг

  1. Іздебська Анна (Київ, Трофімець С.)
  2. Новосад Ірина (Крим, П’ятаченко С.)
  3. Синенко Людмила (Київ, Лабзюк Ю.)

.


30 листопада 2019

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.