30 вересня 2018 р в Києві відбулася зустріч представників федерацій, що входять до складу міжнародної організації Kyokushin World Union (KWU). Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між цими організаціями.

Документ підписаний національними представниками:

  • Шихан Борис Гладкий - Kyokushin-Kan International
  • Шихан Олег Середа - International Federation of Karate (IFK)
  • Сенсей Дмитро Ніколаєв - Kyokushin World Federation (KWF)

ОСУ! Шановні представники країн, керівники філій та клубів!

У нашій країні росте інтерес до чемпіонатів Європи та світу, організованим KWU. Тому ми вважаємо за необхідне розробити зрозумілі і чітко визначені критерії до умов застосування для цих майбутніх заходів.

Ми хотіли б прояснити, що тільки представники країн (керівники філій) організацій, що належать до KWU, мають право направити заявку на захід або делегувати команду, тренера або суддю для заходів KWU.

Такими представниками країн в даний час є:

  • Шихан Борис Гладкий - Національний представник KI в Україні
  • Шихан Олег Середа - Національний представник IFK в Україні
  • Сенсей Дмитро Ніколаєв- Національний представник KWF в Україні

Починаючи з 2019 року (у зв'язку з тим що, на міжнародних змаганнях існує сувора система квот), список учасників змагань буде формуватися за результатами кваліфікаційних заходів. Ці кваліфікаційні заходи вибираються відповідно до їх рангом і датами, найбільш підходящими для цілей відбору під час кваліфікаційних етапів.

Звертаємо увагу, що для вікових категорій юнаків і юніорів міжнародні правила KWU мають суттєві відмінності від українських правил. Отже, перед відправкою заявки рекомендується попереднє ознайомлення з правилами змагань.

Спортсменам організації KWU віддається перевага при формуванні команд для змагань. Однак, якщо правила заходи дозволяють, вільні місця можуть бути заповнені відповідно до результатів кваліфікаційних заходів.

Лист з попередньою заявкою повинен бути відправлений за тиждень до закінчення терміну подачі, особі, відповідальній за відправку заявок.

Відповідальною особою за подачу заявки в KWU є:

  • Сенсей Дмитро Ніколаєв, тел .: +380677921275, e-mail: kwu.ukraine@gmail.com

Відповідальними особами за заходи KWF, IFK і KI (де заявка повинна бути відправлена ​​на рівні країни) є представники країни

  • KI: Шихан Борис Гладкий, тел .: +380675156888, e-mail: kievkarate@mail.ru
  • IFK: Шихан Олег Середа, тел .: +380672525999, e-mail: saiha-ifk@rambler.ru
  • KWF: Сенсей Дмитро Ніколаєв, тел.: + 380677921275, e-mail: kwf.kyokushin.ua@gmail.com

Україна, Київ, 30 вересня 2018
1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.