Сьогодні збірна команда федерації IFK Кьокусінкай карате України вирушила до м.Варна (Болгарія) на Чемпіонат Світу серед дітей та юніорів, а також Чемпіонат Європи серед дорослих та ветеранів з Кіокушин карате за версією KWU!

Наші спортсмени з Вишгорода, Києва, Ірпеня, Кривого Рогу пройшли серйозні етапи відбору та підготовки до цих змагань найвищого гатунку. Ці Чемпіонати об'єднують майже всі версії Кіокушин карате, тому є дуже важливими для спортсменів, бо переможці дійсно можуть вважатися найсильнішими в Світі!

Більше 30-ти держав подали заявки на участь і впродовж 3-х днів будуть запеклі поєдинки.

Також всі бажаючі зможуть спостерігати за участю наших спортсменів у прямому ефірі 7,8,9 грудня (посилання на ефір пропостимо пізніше).

Побажаємо нашим спортсменам удачі та гарного настрою на змаганнях та щоб все у них склалося позитивно! Всі хлопці та дівчата дійсно заслуговують на результат!

Також команда спортсменів та тренерів з м.Вишгород, СК "КОМЕТА", щиро висловлює подяку Вишгородському міському голові - Момоту Олексію, за підтримку та організацію даної поїздки на Чемпіонат, яка так необхідна в наші не прості часи! Осу !!!
1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.