21 вересня 2019 року у новозбудованому комфортабельному спорткомплексі “Слобожанський”, який розташований у смт. Слобожанське (Дніпро) пройшов Чемпіонат України з Кіокушинкайкан карате (IKO Matsushima) серед дорослих та юніорів в розділах «куміте» та «ката», а також Відкритий всеукраїнський турнір серед юніорів 14-15 років у розділі «куміте».

Загальне керівництво та організацію змагань забезпечувала “Українська федерація “Кіокушинкайкан карате” – Голова правління шихан Волинець Дмитро (Луцьк). Рефері на татамі — шихан Звіздун Іван (Новомосковськ), сенсей Шумік Вадим (Луцьк) та сенсей Бачурін Олександр (Львів).

У чемпіонаті взяли участь 100 спортсменів з Дніпра, Херсона, Києва, Луцька, Мукачевого, Броварів, Полтави, Львова, Новомосковська, Кам’янського, Ковеля та Кривого Рогу, які представляли такі міжнародні організації: IKO Matsushima, Kyokushin-kan, WKB, IFK, WKO Shinkyokushinkai та Budo кai (IBK).

Члени підрозділу «Української федерації« Кіокушинкайкан карате »в Дніпропетровській області (керівник сенсей Головін Дмитро), доклали великих зусиль для забезпечення чіткої організації змагань, завдяки чому Чемпіонат України та Відкритий всеукраїнський турнір пройшли чітко за планом і без будь-якої затримки.

Спортсмени нашої Федерації провели яскраві двобої та були представлені на Чемпіонському п'єдисталі.

Чоловіки +18 років, до 70 кг

1. Романенко Максим (Середа, IFK, Київ)
2. Заболотний Владислав (Звіздун, IKO Matsushima, Новомосковськ)
3. Жовнірський Андрій (Середа, IFK, Київ)

Чоловіки +18 років, понад 80 кг

1. Чернов Михайло (Всеволодов, WKB, Херсон)
2. Рубальський Владислав (Гаврилюк, IKO Matsushima, Бровари)
3. Кірюхін Сергій (Балуцький, IFK, Кривий Ріг)

Усі результати турніру: www.kyokushinkarate.news1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.