5 жовтня у Києві відбувся Відкритий Чемпіонат України та Всеукраїнський Турнір з Кіокушин-Кан Карате ВФКК у розділі «куміте» серед дітей, юніорів, дорослих та ветеранів.

Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів з 5 федерацій. Крім українських каратек, на татамі билася й команда з білоруського «Кану».

Глядачі побачили запеклі, безкомпромісні бої та жорстку конкуренцію - щоб пробитися на омріяне перше місце, чемпіонам доводилося перемагати 4-5 суперників. Левову частку спортсменів складала молодь: сильні, швидкі і технічні бійці - майбутнє українського кіокушину. Нагородою за майстерність каратек були медалі та красиві кубки. Для когось це просто ще одні у скарбничці,  для інших - перші у житті, і тим цінніші. Сподіваємося, переможці чемпіонату гідно представлять Україну і на міжнародних змаганнях.

Окремо варто відзначити організаторів змагань - Всеукраїнську федерацію Кіокушин-кан Карате під керівництвом Бориса Миколайовича Гладкого (5 дан), які влаштували це свято карате. Також на високому рівні відпрацювала і команда суддів під керівництвом Михайла Петровича Чунгіна (4 дан). Попереду у спортсменів нові турніри і змагання, а наступного року їх знову чекатиме Чемпіонат України та Всеукраїнський Турнір з Кіокушин-Кан Карате-2020.

www.kyokushinkankarate.com.ua1-3 квітня 2022

ОСТАННІ ЗМІНИ

Семінар Шихана Алехновича Д.Е.